6 aplikacji, które warto ściągnąć na swój telefon

Potrzebujesz ok. 4 min. aby przeczytać ten wpis

Badania jasno pokazują, że coraz więcej czasu spędzamy korzystając z naszych smartfonów. Nie jest to dziwne, bo nasz telefon zapewnia nam nieograniczony dostęp do informacji, rozrywki oraz różnych aplikacji. Kiedy decydujemy się spędzić kolejne chwile przed ekranem warto poświęcić czas na czynności, które pozytywnie wpłyną na nasz rozwój. Podpowiadamy z jakich aplikacji warto korzystać, aby poszerzać swoją wiedzę, kompetencje oraz umiejętności. 

Nie ważne czy korzystasz z systemu IOS czy Android, w obu znajdziesz możliwość ściągnięcia mnóstwa aplikacji, które pomogą ci w rozwoju osobistym. Dzięki temu możesz rozpocząć naukę języka, dowiedzieć się się mnóstwa ciekawostek, kontrolować swoje nawyki czy zwiększyć aktywność fizyczną. Sprawdź, które narzędzie będą pomocne w osiągnieciu twoich celów i dzięki, którym czas na telefonie nie będzie zmarnowany.

6 aplikacji z których warto korzystać

  1. Duolingo

Szukasz skutecznej aplikacji do nauki lub utrwalenie języka obcego? Duolingo to świetnie zaprojektowane narzędzie, które poza nauką słówek czy gramatyki sprawia, że czujemy jakbyśmy grali w grę przechodząc kolejne poziomy. Nauka oparta na grywalizacji to świetna motywacja, aby codziennie korzystać z aplikacji, a regularność to klucz do sukcesu.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Duolingo (@duolingo)

  1.  Ted Talks 

Uwielbiasz mówców motywacyjnych, którzy inspirują cię do działania? Powinieneś poznać konferencje organizowane przez Ted Talks na całym świecie. Organizatorzy stworzyli również aplikacje, w której możesz obejrzeć wystąpienia podzielone na różne kategorie. To może być również świetny sposób na osłuchanie się z językiem obcym, wiele wykładów ma jednak polskie napisy.

  1. HabitBull

HabitBull jest aplikacja dla osób, które lubią śledzić swoje nawyki i codzienne osiągnięcia. Wgranie na telefon tego narzędzia pozwoli ci lepiej kontrolować swoją rutynę, będzie to też skuteczna motywacja, aby działać według ustalonego planu. Ponadto w aplikacje znajdziesz wiele zabawnych, motywacyjnych memów.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Grubbdub Fitclub (@grubbdubfitclub)

  1. Down-dog yoga 

Szukasz apki, która pomoże ci w praktyce jogi, która będzie dostosowana do twoich potrzeb? Dzięki down-dog yoga zyskasz dostęp do kilkudziesięciu fantastycznych sesji jogi. Jest to świetne rozwiązanie dla osób, które szukają odprężenia, regularnych treningów oraz życia w zgodzie z własnym ciałem.

  1. Squid 

Squid to idealna aplikacja dla osób, które chcą być na bieżąco z aktualnymi wiadomościami. Możesz zaznaczyć, które kategorie newsów cię interesują lub po prostu czytać wszystkie treści wyświetlane przez Squid. Jeśli nie masz w danym momencie czasu na dokończenie artykułu możesz go po prostu zapisać i przeczytać całość później.

6. Ajwendieta 

Ajwendieta to aplikacja do osób lubiących kontrolować swoją dietę lub chcących schudnąć. Pobranie aplikacji na telefon może być pierwszym krokiem do zadbania o prawidłowe odżywianie, regularną aktywność fizyczną oraz odpowiednie nawodnienie, czyli o czynniki które składają się na zdrowy styl życia. Zadaniem  Ajwendiety jest udostępnieni ci miejsce na prowadzenie przejrzystego dzienniczka odżywienia. Poza tym znajdziesz tam mnóstwo porad dietetycznych, informacji o zdrowych produktach oraz listy zakupów czy zakładkę do zapisywania treningów.

Przeczytaj też: TE OLEJKI ETERYCZNE POPRAWIĄ TWÓJ NASTRÓJ I SAMOPOCZUCIE

Zdjęcie główne: Edward Berthelot/ Getty Images Entertainment/ Getty Images

voelkeliquid

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*